Przed nami:

Za nami:

Mistrzostwa Polski Młodzików Słupsk

sobota, 26 września 2020 o godzinie 12:00

MMM Włocławek

sobota, 12 września 2020 o godzinie 15:30

Wyniki 2019

w Aktualności, Wyniki / 31 grudnia 2019 /

  Data Nazwa zawodów 1 miejsce 2 miejsce 3 miejsce   Rok 2019           6.01. Trial City Gdynia   Zuzanna Pobudkiewicz     26.01 Biegi po plaży Sopot Emilia Hermann Oliwia Hermann Martyna Lodzińska   17.02 Bieg Urodzinowy Gdynia Mateusz Buśko       17.03 Cross Festiwal Trzebielino   Mateusz Buśko […] Czytaj dalej »

Wyniki 2016

w Wyniki / 31 grudnia 2016 /

Wyniki reprezentantów UKS Ekoludek – 2016 rok Nazwa zawodów Miejsca na podium 1 Grand Prix Sopotu Monika Stawarz – 2 miejsce 2 Karnawałowy Trial Półmaraton Łeba Monika Stawarz – 2 miejsce 3 Bieg Urodzinowy Gdynia Marcel Papke – 2 miejsce 4 Bieg Morsa Garczyn Monika Stawarz – 1 miejsce 5 Sopocka Wiosna na „5” Zuzanna […] Czytaj dalej »

Bieg Świętojański – medaliści

w Aktualności, Wyniki / 20 czerwca 2016 /

Medaliści – Bieg Świętojański na powitanie lata. Charbrowo – 20 czerwca 2016 Dziewczęta Chłopcy Rocznik 2008– 300 m 1.Natalia Godula WICKO 1.Kacper Ronszkowski W 2.Aleksandra Grzegorczyk W 2.Łukasz Strojnowski M 3.Maja Sokołowska MASZEWKO 3.Dawid Ranachowski W Rocznik 2007– 300 m 1.Oliwia Hermann SZCZENURZE 1.Karol Leżański W 2.Jagoda Godula W 2.Paweł Sęktas M 3.Katarzyna Maternowska W […] Czytaj dalej »

Wyniki 2015

w Wyniki / 30 grudnia 2015 /

Wyniki reprezentantów UKS Ekoludek Szcenurze – rok 2015 Medalowe pozycje i najlepsze miejsca w zawodach szczebla powiatowego i ponad lokalnego.     1 Biegi po plaży Grand Prix Sopotu Zuzanna Stelmach – 3 miejsce Marcel Papke – 3 miejsce Monika Stawarz – 3 miejsce 2 Bieg Zaślubin Puck Monika Stawarz – 2 miejsce 3 Bieg […] Czytaj dalej »

Medaliści – Gminne Biegi Krasnali

w Wyniki / 23 czerwca 2015 /

Medaliści XVII Gminnych Biegów Krasnali… Dziewczęta Chłopcy Rocznik 2007– 300 m Oliwia Hermann SZCZENURZE Karol Leżański W Jagoda Godula WICKO Jakub Piątek W Maja Grześko MASZEWKO Fabian Wieczorek SZ Rocznik 2006– 300 m 1.Natalia Waleśkiewicz W 1.Mateusz Buśko W 2.Zuzanna Kupicz SZ 2.Jakub Bladoszewski W 3.Martyna Wiśniewska 3.Kacper Zając M Rocznik 2005– 300 m 1.Adrianna […] Czytaj dalej »

Wyniki 2014

w Wyniki / 27 grudnia 2014 /

Wyniki reprezentantów UKS Ekoludek Szcenurze – rok 2014 Medalowe pozycje i najlepsze miejsca w zawodach szczebla powiatowego i ponad lokalnego.     1 Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików Michał Hinca – 11 miejsce 2 Cross Festiwal Trzebielino Adrianna Konkol – 5 miejsce 3 Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego – przełaje Weronika Zając – 4 miejsce 4 Grand Prix […] Czytaj dalej »

Medaliści…

w Aktualności, Wyniki / 6 maja 2014 /

Medaliści XVI Gminnych Biegów Krasnali Dziewczęta Chłopcy Klasa I – 300 m 1.Kaja Chustak W 1.Mateusz Buśko W 2.Wiktoria Buszmen W 2.Kacper Zając M 3.Zuzanna Kupicz SZ 3.Arkadiusz Krauze W Klasa II – 300 m 1.Adrianna Konkol SZ 1.Bartosz Strojnowski M 2.Nikola Cheba W 2.Szymon Dudzik W 3.Aleksandra Wolańska W 3.Grzegorz Milkiewicz W Klasa III […] Czytaj dalej »

Wyniki 2013

w Aktualności, Wyniki / 30 grudnia 2013 /

Wyniki reprezentantów SP Szczenurze i UKS Ekoludek – rok 2013 zawody szczebla powiatowego i ponadlokalnego   Zawody lekkoatletyczne Miejsca na podium, najlepsze wyniki Biegi po plaży Grand Prix Sopotu Dominik Bończyszyn – 1 miejsce Kinga Ranachowska – 3 miejsce Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików Ewa Bojke – 3 miejsce Cross Festiwal Trzebielino Weronika Zając – 2 […] Czytaj dalej »

XV Gminne Biegi Krasnali 2013.Medaliści

w Aktualności, Wyniki / 4 czerwca 2013 /

XIV Gminne Biegi Krasnali Szczenurze, 4.06.2013 Dziewczęta Chłopcy Klasa I – 300 m 1. Adrianna Konkol SZ 1.Bartosz Strojnowski M 2. Nikola Cheba W 2.Fabian Szuflita SZ 3.Aleksandra Wolańska W 3.Szymon Dudzik W Klasa II – 300 m 1.Aleksandra Cichoń W 1.Marcel Papke W 2.Zuzanna Stelmach  W 2.Błażej Grabowski SZ 3.Weronika Śmiechowska W 3.Jakub Szydlik […] Czytaj dalej »

Wyniki 2012

w Aktualności, Wyniki / 30 grudnia 2012 /

Wyniki reprezentantów SP Szczenurze i UKS Ekoludek – rok 2012 zawody szczebla powiatowego i ponadlokalnego   Zawody lekkoatletyczne Miejsca na podium, najlepsze wyniki Liczba reprezentantów Biegi po plaży Grand Prix Sopotu Emilia Boho – 4 miejsce 6 Halowe zawody LA Energia Gdynia Ewa Bojke – 1 miejsce 15 Mateusz Ciaciak – 1 miejsce Szymon Nowak […] Czytaj dalej »