Przed nami:

Za nami:

Mistrzostwa Polski Młodzików Słupsk

sobota, 26 września 2020 o godzinie 12:00

MMM Włocławek

sobota, 12 września 2020 o godzinie 15:30

Wyniki 2019

w Aktualności, Wyniki / 31 grudnia 2019 /

 DataNazwa zawodów1 miejsce2 miejsce3 miejsce
 Rok 2019    
 6.01.Trial City Gdynia Zuzanna Pobudkiewicz 
 26.01Biegi po plaży SopotEmilia HermannOliwia HermannMartyna Lodzińska
 17.02Bieg Urodzinowy GdyniaMateusz Buśko  
 17.03Cross Festiwal Trzebielino Mateusz Buśko 
 30.03Biegi Grand Prix LęborkaZuzanna Pobudkiewicz, Jacek Lodziński, Mateusz BuśkoSzymon ŁagódNatalia Waleśkiewicz
 5.04Bieg Górski Gdynia   
 6.04.Bieg Piaśnicki Piaśnica Michalina Bąkała 
 7.04.MK Biegają SomoninoEmilia Hermann, Jacek Lodziński, Zuzanna PobudkiewiczSzymon ŁagódMichalina Bąkała
 9.04.Test Coopera BorzytuchomMateusz Buśko   
 14.04.Bieg Wojewódzki LiniaJacek Lodziński, Zuzanna Pobudkiewicz, Mateusz BuśkoAleksandra WolańskaMichalina Bąkała
 27.04MK Biegają Kartuzy Zuzanna Pobudkiewicz  Marta Pawłowska, Aleksandra Wolańska
 28.04Biegi przełajowe ŻukowoEmilia Hermann, Zuzanna Pobudkiewicz, Martyna LodzińskaSzymon Łagód, Michalina Bąkała, Aleksandra GrzegorczykAleksandra Wolańska, Mateusz Waleśkiewicz, Amelia Tasior
 30.04Bieg Konstytucji LipnicaMateusz Buśko  
 3.05Bieg Orłów Czarna Dąbrówka Mateusz Buśko 
 5.05Biegi Grand Prix LęborkaSzymon Łagód, Zuzanna Pobudkiewicz, Mateusz Buśko, Dominik SęktasMichalina Bąkała, Natalia WaleśkiewiczMarta Pawłowska, Aleksandra Wolańska, Bartosz Strojnowski
 11.05Czwartki LA WejherowoMartyna Lodzińska, Mateusz BuśkoMartyna Lodzińska   
 16.05Czwartki LA SłupskMartyna Lodzińska, Mateusz Buśko  
 18.05Bieg Święców SławnoWeronika Śmiechowska, Bartosz StrojnowskiNatalia WaleśkiewiczSzymon Łagód, Martyna Lodzińska, Dominik Sęktas
 19.05MK Biegąją SierakowiceMateusz BuśkoMateusz Waleśkiewicz, Jacek Lodziński, Zuzanna Pobudkiewicz  Michalina Bąkała, Aleksandra Wolańska  
 20.05Podsumowanie GP LęborkaZuzanna Pobudkiewicz, Mateusz Buśko  Szymon Łagód, Weronika Śmiechowska, Marcel Papke, Dominik SęktasJeremiasz Godula, Dagmara Konkol, Michalina Bąkała, Natalia Waleśkiewicz
 25.05Cross Festiwal Kołczygłowy   
 30.05Czwartki LA WejherowoMartyna Lodzińska, Mateusz Buśko  
 2.06MK Biegają GniewinoJacek Lodziński, Mateusz BuśkoKlaudia Bienias, Mateusz Waleśkiewicz, Zuzanna PobudkiewiczEmilia Hermann, Amelia Tasior, Natalia Waleśkiewicz
 5.06Cross Festiwal podsumowanieMateusz Buśko  
 12.06Dysk Pomorski Gdańsk Martyna Lodzińska   
 16.06Czwartki LA  Łódź Finał Krajowy  Mateusz Buśko
 16.06MK Biegają WdzydzeMateusz Waleśkiewicz  Jacek Lodziński, Zuzanna Pobudkiewicz, Aleksandra WolańskaMichalina Bąkała, Natalia Waleśkiewicz
 24.06Bieg Świętojański Gdynia   
 29.06Bieg XII Mostów SławnoJacek Lodziński, Mateusz BuśkoMartyna Lodzińska, Weronika ŚmiechowskaZuzanna Pobudkiewicz
 7.07Bieg uliczny Jarosławiec Jacek Lodziński   
 25.07Bieg Jakuba Lębork   
 27.08MK Biegają BąkowoJacek Lodziński, Mateusz BuśkoMateusz Waleśkiewicz, Aleksandra Leyk,
Zuzanna Pobudkiewicz, Aleksandra Wolańska
Amelia Tasior, Natalia Waleśkiewicz
 15.09Cross Festiwal Studzienice Michalina Bąkała, Mateusz BuśkoKlaudia Bienias  
 28.09Biegi Grand Prix LeborkaMateusz Waleśkiewicz, Zuzanna Pobudkiewicz, Mateusz BuśkoKlaudia Bienias, Michalina Bąkała, Aleksandra WolańskaAmelia Tasior, Artur Goike
 29.09MK Biegają Chmielno Klaudia Bienias, Mateusz Waleśkiewicz, Zuzanna PobudkiewiczMichalina Bąkała, Martyna Lodzińska, Jacek Lodziński
 7.10Bieg Kociewski Starogard Mateusz Buśko, Martyna Lodzińska, Zuzanna PobudkiewiczMichalina Bąkała  
 12.10MK Biegają PrzyjaźńJacek LodzińskiKlaudia Bienias, Mateusz Waleśkiewicz, Zuzanna PobudkiewiczMichalina Bąkała, Martyna Lodzińska, Aleksandra Wolańska
 12.10Bieg Rodła GostkowoMateusz Buśko  
 13.10Bieg Papieski SierakowiceOliwia HermannKlaudia Bienias,  Mateusz Waleśkiewicz, Zuzanna PobudkiewiczAmelia Tasior
 19.10Biegi Grand Prix LęborkaZuzanna Pobudkiewicz  Klaudia Bienias, Mateusz Waleśkiewicz, Artur GoikeMichalina Bąkała,
Maciej Popławski
 19.10Cross Festiwal Tuchomie   
 9.11Biegi Grand Prix LęborkaZuzanna Pobudkiewicz, Mateusz BuśkoKlaudia Bienias, Mateusz Waleśkiewicz, Michalina BąkałaAmelia Tasior
 11.11Cross Festiwal Borzytuchom Mateusz BuśkoKlaudia Bienias, Zuzanna Pobudkiewicz  
 23.11Bieg Pokoju RumiaJacek Lodzinski Martyna Lodzińska  
 1.12MKB Biegają PodsumowanieJacek LodzińskiMateusz Waleśkiewicz, Zuzanna PobudkiewiczMichalina Bąkała, Aleksandra Wolańska
 7.12Cross Festiwal Borowy Młyn Mateusz Buśko 
   505449