Wyniki 2016
w Wyniki / 31 grudnia 2016 /
Wyniki reprezentantów UKS Ekoludek – 2016 rok
Nazwa zawodów | Miejsca na podium | |
1 | Grand Prix Sopotu | Monika Stawarz – 2 miejsce |
2 | Karnawałowy Trial Półmaraton Łeba | Monika Stawarz – 2 miejsce |
3 | Bieg Urodzinowy Gdynia | Marcel Papke – 2 miejsce |
4 | Bieg Morsa Garczyn | Monika Stawarz – 1 miejsce |
5 | Sopocka Wiosna na „5” | Zuzanna Stelmach – 1 miejsce |
Marcel Papke – 2 miejsce | ||
6 | Cross Festiwal Trzebielino | Marcel Papke – 2 miejsce |
Karol Leżański – 3 miejsce | ||
7 | Trial City Gdynia | Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce |
8 | Trial City Gdynia podsumowanie | Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce |
9 | Małe Kaszuby Biegają Piaśnica | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 2 miejsce | ||
Karol Leżański – 3 miejsce | ||
10 | IV Bieg Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Oliwia Hermann – 2 miejsc | ||
11 | Wojewódzki Bieg Przełajowy Linia | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 2 miejsce | ||
12 | Biegi przełajowe Żukowo | Karol Leżański – 2 miejsce |
Natalia Waleśkiewicz – 3 miejsce | ||
Marcel Papke – 3 miejsce | ||
13 | V Bieg Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 2 miejsce | ||
Oliwia Hermann – 2 miejsce | ||
Karol Leżański – 2 miejsce | ||
14 | Bieg Orłów Czarna Dąbrówka | Karol Leżański – 1 miejsce |
15 | Bieg Europejski Gdynia | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
16 | Bieg Święców Sławno | Monika Stawarz – 1 miejsce |
Weronika Zając – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Karol Leżański – 1 miejsce | ||
Oliwia Hermann – 2 miejsce | ||
Adrianna Konkol – 2 miejsce | ||
Kinga Ranachowska – 3 miejsce | ||
17 | Grand Prix Lęborka podsumowanie | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 2 miejsce | ||
Oliwia Hermann – 2 miejsce | ||
Karol Leżański – 2 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 3 miejsce | ||
18 | Małe Kaszuby Biegają Sierakowice | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Kacper Zając – 1 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
Karol Leżański – 3 miejsce | ||
19 | Cross główczycki | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Oliwia Hermann – 2 miejsce | ||
20 | Bieg Stolema Gniewino | Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce |
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Zuzanna Stelmach – 3 miejsce | ||
Zofia Buśko – 3 miejsce | ||
21 | Biegi Uliczne Skorzewo | Marcel Papke – 1 miejsce |
Oliwia Hermann – 1 miejsce | ||
Karol Leżański – 2 miejsce | ||
Mateusz Buśko – 2 miejsce | ||
22 | Wojewódzka Olimpiada Dysk Pomorski | Mateusz Buśko – 2 miejsce |
Konrad Szczepaniak – 3 miejsce | ||
Szymon Dudzik – 3 miejsce | ||
23 | Małe Kaszuby Biegają Kartuzy | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce | ||
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Karol Leżański – 3 miejsce | ||
24. | Bieg XII Mostów Sławno | Emilia Hermann – 1 miejsce |
Natalia Godula – 1 miejsce | ||
Oliwia Hermann – 1 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 2 miejsce | ||
Mateusz Buśko – 2 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 2 miejsce | ||
Weronika Zając – 2 miejsce | ||
Adrianna Konkol – 3 miejsce | ||
25 | Male Kaszuby Biegają Przodkowo | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce | ||
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 1 miejsce | ||
Wiktoria Buszman – 2 miejsce | ||
Jagoda Godula – 3 miejsce | ||
26 | Bieg im. Elżbiety Gaduły Korzybie | Weronika Śmiechowska – 1 miejsce |
Kinga Ranachowska – 3 miejsce | ||
27 | Male Kaszuby Biegają Wdzydze | Jagoda Godula – 1 miejsce |
Oliwia Hermann – 1 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce | ||
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 1 miejsce | ||
Wiktoria Buszman – 2 miejsce | ||
Kinga Ranachowska – 2 miejsce | ||
Julia Formella – 3 miejsce | ||
28 | Małe Kaszuby Biegają Kolbudy | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce | ||
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Karol Leżański – 2 miejsce | ||
Adrianna Konkol – 2 miejsce | ||
Julia Formella – 3 miejsce | ||
29 | Mistrzostwa Okręgu Młodzików | Nikola Szlaska – 4 miejsce |
30 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików | Nikola Szlaska – 8 miejsce |
31 | Cross Festiwal Bytów | Marcel Papke – 2 miejsce |
Wiktoria Buszman – 3 miejsce | ||
32 | Mityng zakończenia sezonu Słupsk | Nikola Szlaska – 3 miejsce |
33 | Bieg Pokoju Rumia | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Karol Leżański – 1 miejsce | ||
34 | I Bieg Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Natalia Godula – 2 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 2 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 2 miejsce | ||
Jakub Szydlik – 3 miejsce | ||
35 | Bieg Mazurka Będomin | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce | ||
36 | Bieg Kociewski Stargard Gdański | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Jagoda Godula – 1 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 2 miejsce | ||
Wiktoria Buszman – 3 miejsce | ||
37 | Kościerskie Biegi Uliczne | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Jagoda Godula – 2 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 3 miejsce | ||
38 | Małe Kaszuby Biegają Przyjaźń | Weronika Śmiechowska – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Karol Leżański – 3 miejsce | ||
Wiktoria Buszman – 3 miejsce | ||
39 | Bieg Papieski Sierakowice | Natalia Waleśkiewicz – 1 miejsce |
Mateusz Buśko – 1 miejsce | ||
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 2 miejsce | ||
40 | Małe Kaszuby Biegają Somonino | Oliwia Hermann – 1miejsce |
Julia Formella – 2miejsce | ||
Karol Leżański – 3miejsce | ||
Emilia Hermann – 3miejsce | ||
41 | II Bieg Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
42 | Bieg Niepodległości Borzytuchom | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 2 miejsce | ||
43 | Bieg Niepodległości Kosakowo | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
44 | III Bieg Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Marcel Papke – 1 miejsce | ||
Oliwia Hermann – 2 miejsce | ||
Weronika Śmiechowska – 2 miejsce | ||
Natalia Waleśkiewicz – 3 miejsce | ||
Weronika Wańdoch – Dubaj – 3 miejsce | ||
45 | Bieg Mikołajkowy Gdynia | Mateusz Buśko – 2 miejsce |
Oliwia Hermann – 3 miejsce | ||
46 | Podsumowanie cyklu Małe Kaszuby Biegaja | Oliwia Hermann (r.2007) – 1 miejsce (siedem wygranych biegów) |
Natalia Waleśkiewicz (2006) -1 miejsce (cztery wygrane biegi) | ||
Mateusz Buśko (2006) – 1 m. (pięć wygranych biegów) | ||
Weronika Śmiechowska (2004) – 1 m. (pięć wygranych biegów) | ||
Marcel Papke (2004) – 1 m. (pięć wygranych biegów) | ||
Karol Leżański (2007) – 3 m. | ||
Wiktoria Buszman (2006) – 3 m. | ||
Julia Formella (2003) – 3 m. | ||
Kinga Ranachowska (2003) – 5 m. | ||
Weronika Zając (2001) – 5 m | ||
W sumie wygranych 28 biegów. | ||
47 | Łebski Bieg Mikołajkowy | Oliwia Hermann – 1 miejsce |
Emilia Hermann – 2 miejsce | ||
48 | Bieg na powitanie zimy Jarosławiec (woj.zachodniopomorskie) | Marcel Papke – 1 miejsce
|
49 | Bieg Mikołajkowy Kartuzy | Oliwia Hermann – 2 miejsce |