Wyniki 2014
w Wyniki / 27 grudnia 2014 /
Wyniki reprezentantów UKS Ekoludek Szcenurze – rok 2014
Medalowe pozycje i najlepsze miejsca w zawodach szczebla powiatowego i ponad lokalnego.
1 | Halowe Mistrzostwa Okręgu Młodzików | Michał Hinca – 11 miejsce |
2 | Cross Festiwal Trzebielino | Adrianna Konkol – 5 miejsce |
3 | Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego – przełaje | Weronika Zając – 4 miejsce |
4 | Grand Prix Lęborka – przełaje | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Weronika Zając – 2 miejsce | ||
Joanna Stawarz – 1 miejsce | ||
5 | Mistrzostwa Sławna w skoku wzwyż woj.zachodniopomorskie | Błażej Grabowski – 1 miejsce |
Nikola Wejer – 2 miejsce | ||
Wiktoria Leszczuk – 3 miejsce | ||
6 | Wojewódzki Bieg Przełajowy Linia | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Weronika Zając – 3 miejsce | ||
7 | Test Coopera Borzytuchom | Adrianna Konkol – 2 miejsce |
8 | Festiwal Skoku Wzwyż Postomino woj.zachodniopomorskie | Gabriela Jankowska – 1 miejsce |
Błażej Grabowski – 1 miejsce | ||
Nikola Wejer – 1 miejsce | ||
Michał Szymichowski – 1 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
9 | Czwartki LA Słupsk | Konrad Szczepaniak – 1 m. skok wzwyż |
Nikola Wejer – 2 miejsce skok wzwyż | ||
Weronika Zając – 3 miejsce 600m | ||
Kinga Ranachowska – 3 miejsce 60m | ||
10 | Mityng Otwarcia Sezonu Cetniewo | Ewa Bojke – 3 m skok w dal jun.mł |
11 | Biegi Przełajowe Żukowo | Kacper Zając – 3 miejsce |
Adrianna Konkol – 1 miejsce | ||
Kinga Ranachowska – 2 miejsce | ||
Weronika Zając – 1 miejsce | ||
12 | Grand Prix Lęborka. Bieg Konstytucji | Kinga Ranachowska – 2 miejsce |
Weronika Zając – 2 miejsce | ||
Joanna Stawarz – 2 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 3 miejsce | ||
13 | Bieg Orłów Czarna Dąbrówka | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
14 | Czwartki LA Słupsk | Konrad Szczepaniak – 1 m. skok wzwyż |
Michał Stasiak – 1 m. rzut piłką palant. | ||
Nikola Wejer – 2 miejsce skok wzwyż | ||
Adrian Wieczorek – 2 m. skok wzwyż | ||
Patryk Karpus – 2 m. skok wzwyż | ||
Michał Szymichowski – 3m. 60m | ||
Michał Szymichowski – 3m. skok w dal | ||
15 | Bieg Europejski Gdynia | Weronika Zając – 6 miejsce |
16 | Mityng LA Gdańsk | Ewa Bojke – 2 m skok w dal jun.mł |
17 | Czwartki LA Wejherowo | Nikola Wejer – 1 miejsce skok wzwyż |
Weronika Zając – 1 miejsce 600m | ||
Michał Szymichowski 1 m skok wzwyż | ||
Konrad Szczepaniak – 1 m. skok wzwyż | ||
Kinga Ranachowska – 2 miejsce 60m | ||
Oskar Wąsik – 2 m rzut piłką palant. | ||
Emilia Boho – 3 m 60m | ||
Anna Stawicka – 3 m skok w dal | ||
Michał Szymichowski – 3m. 60m | ||
18 | Mityng LA Słupsk | Ewa Bojke – 1 m skok w dal jun.mł |
19 | Bieg Leśny Bukowina | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Weronika Zając – 1 miejsce | ||
Kinga Ranachowska – 2 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
20 | Podsumowanie Grand Prix Lęborka | Joanna Stawarz – 2 miejsce |
Adrianna Konkol – 2 miejsce | ||
Weronika Zając – 3 miejsce | ||
Kategoria drużynowa gimnazjum – 2 m. | ||
21 | Czwartki LA Słupsk | Oskar Wąsik – 1 m rzut piłką palant. |
Nikola Wejer – 2 m skok wzwyż | ||
Michał Stasiak – 3 m. rzut piłką palant. | ||
22 | Mityng LA Postomino woj.zachodniopomorskie | Ewa Bojke – 1 m skok w dal gimnazjum |
Ewa Bojke – 2 m skok w dal open | ||
Michał Hinca – 2 miejsce gimnazjum | ||
23 | Bieg Święców Sławno woj.zachodniopomorskie | Weronika Zając – 2 miejsce |
Konrad Szczepaniak – 3 miejsce | ||
24 | Bieg Leśny Obliwice | Weronika Zając – 1 miejsce |
Michał Szymichowski – 2 miejsce | ||
Kinga Ranachowska – 3 miejsce | ||
Kategoria drużynowa szkół podst. – 1 m | ||
25 | Czwartki LA Słupsk | Michał Szymichowski – 1m. skok w dal |
Konrad Szczepaniak – 1 m. skok wzwyż | ||
Nikola Wejer – 2 m skok wzwyż | ||
Weronika Zając– 2m. 300m | ||
Kinga Ranachowska – 3 miejsce 60m | ||
26 | Bieg Stolemów Gniewino | Weronika Zając – 1 miejsce |
Adrianna Konkol – 1 miejsce | ||
Michał Szymichowski – 2 miejsce | ||
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
Bartosz Strojnowski – 2 miejsce | ||
Zuzanna Stelmach – 3 miejsce | ||
Kacper Zając – 3 miejsce | ||
Błażej Grabowski – 3 miejsce | ||
27 | Mistrzostwa Okręgu Juniorów Gdańsk | Ewa Bojke – 2 miejsce !!! |
28 | Czwartki LA Słupsk –Podsumowanie cyklu: | Nikola Wejer– 2 m skok wzwyż |
Konrad Szczepaniak – 3 m. skok wzwyż | ||
Kinga Ranachowska – 3 miejsce 60m | ||
Zawody finałowe: | Michał Szymichowski 1m. skok wzwyż | |
Konrad Szczepaniak – 1 m. skok wzwyż | ||
Konrad Szczepaniak – 1 m. 300 m | ||
Nikola Wejer– 2 m skok wzwyż | ||
Michał Szymichowski – 2m. 60m | ||
Dominik Bończyszyn – 3 m rzut p.pal. | ||
29 | POLSKA BIEGA Damnica | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Kinga Ranachowska – 1 miejsce | ||
30 | Wojewódzka Olimpiada Lekkoatletyczna Dysk Pomorski Cetniewo | Michał Hinca – 4 miejsce w skoku w dal |
Dominik Bończyszyn-4 m. rzut pił. pal. | ||
31 | Mityng LA Słupsk | Ewa Bojke – 3 miejsce |
32 | Finał Krajowy Czwartków LA | Konrad Szczepaniak – 7 m. skok wzwyż |
33 | Bieg 12 Mostów Sławno woj.zachodniopomorskie | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
Weronika Zając – 2 miejsce | ||
Michał Hinca – 3 miejsce | ||
34 | Biegi na Powitanie Lata Jarosławiec woj.zachodniopomorskie | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
35 | Bieg im. Elżbiety Garduły. Korzybie | Weronika Zając – 2 miejsce |
36 | I Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy. Dąbki woj.zachodniopomorskie | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
37 | Mityng Chojnice | Weronika Zając – 1 miejsce |
38 | Bieg Pod Dębem Damnica | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Monika Stawarz – 2 miejsce | ||
Weronika Zając – 2 miejsce | ||
Kacper Zajac – 3 miejsce | ||
39 | Cross Festiwal Studzience | Mateusz Buśko – 2 miejsce |
40 | Mityng Zakończenia Sezonu Słupsk | Ewa Bojke – 2 miejsce |
Weronika Zając – 2 miejsce | ||
Nikola Wejer – 2 miejsce | ||
41 | Bieg Pokoju Rumia | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
42 | Biegi Grand Prix Lęborka | Kacper Zajac – 1 miejsce |
Joanna Stawarz – 2 miejsce | ||
Zuzanna Kupicz – 3 miejsce | ||
Adrianna Konkol – 3 miejsce | ||
43 | Czwartki LA Słupsk | Konrad Szczepaniak – 1m. skok wzwyż |
Adrian Wieczorek – 2 m. skok wzwyż | ||
Błażej Grabowski – 2 m. skok wzwyż | ||
Patryk Karpus – 3 m. skok wzwyż | ||
44 | Cross Główczycki | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
45 | Kościerskie Biegi Uliczne | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
46 | Bieg Papieski Sierakowice | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
47 | Biegi Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Joanna Stawarz – 2 miejsce | ||
Adrianna Konkol – 2 miejsce | ||
Daria Dąbrowska – 2 miejsce | ||
Zuzanna Kupicz – 3 miejsce | ||
Krystian Tymiec – 3 miejsce | ||
48 | Biegi Baltic Lębork | Adrianna Konkol – 2 miejsce |
Zuzanna Stelmach – 3 miejsce | ||
49 | Cross Festiwal Tuchomie | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
50 | Biegi Grand Prix Lęborka | Mateusz Buśko – 1 miejsce |
Zuzanna Stelmach – 1 miejsce | ||
Joanna Stawarz – 3 miejsce | ||
51 | Bieg Niepodległości Kosakowo | Adrianna Konkol – 1 miejsce |
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce | ||
Kinga Ranachowska – 3miejsce | ||
52 | Bieg Niepodległości Borzytuchom | Mateusz Buśko – 2 miejsce |
53 | Bieg na powitanie zimy Jarosławiec woj.zachodniopomorskie | Zuzanna Stelmach – 2 miejsce |
Marcel Papke – 2 miejsce | ||
54 | Bieg mikołajowy Borowy Młyn | Mateusz Buśko – 2 miejsce |