Przed nami:

Za nami:

Międzywojewódzkie Mistrzostwa w przełajach. Chełmno

sobota, 7 listopada 2020 o godzinie 11:00

Dysk Pomorski

środa, 21 października 2020 o godzinie 11:00

Wyniki 2012

w Aktualności, Wyniki / 30 grudnia 2012 /

Wyniki reprezentantów SP Szczenurze i UKS Ekoludek – rok 2012

zawody szczebla powiatowego i ponadlokalnego

  Zawody lekkoatletyczne Miejsca na podium, najlepsze wyniki

Liczba reprezentantów

Biegi po plaży Grand Prix Sopotu Emilia Boho – 4 miejsce

6

Halowe zawody LA Energia Gdynia Ewa Bojke – 1 miejsce

15

Mateusz Ciaciak – 1 miejsce
Szymon Nowak – 2 miejsce
Kacper Kruczykowski – 3 miejsce
Nikodem Reczko – 3 miejsce
Powiatowe Grand Prix w skoku wzwyż Bytów Justyna Horbacz – 3 miejsce

4

Festiwal skoku wzwyż Jarosławiec Michał Szymichowski – 1 miejsce

4

Nikola Wejer – 2 miejsce
Marcelina Kirszling – 3 miejsce
Biegi po plaży Grand Prix Sopotu Emilia Boho – 4 miejsce

6

3 miejsce w klasyfikacji zespołowej
Powiatowe Grand Prix w skoku wzwyż Bytów Michał Szymichowski – 3 miejsce

4

Nikola Wejer – 3 miejsce
Biegi przełajowe Grand Prix Lęborka Kinga Ranachowska – 1 miejsce

25

Dominik Bończyszyn – 1 miejsce
Konrad Szczepaniak – 2 miejsce
Bieg Szpęgawski Starogard Gdański Dominik Bończyszyn – 5 miejsce

7

Powiatowe Grand Prix w skoku wzwyż Bytów Michał Szymichowski – 3 miejsce

6

Nikola Wejer – 3 miejsce
Czwartki lekkoatletyczne LA Wejherowo eliminacje

12

Bieg Stolema Gniewino Kinga Ranachowska – 3 miejsce

24

Konrad Szczepaniak – 1 miejsce
Emilia Boho – 1 miejsce
Wiktoria Wilma – 2 miejsce
Weronika Zając – 1 miejsce
Maria Grąz – 1 miejsce
Patryk Karpus – 3 miejsce
Beata Widera – 1 miejsce
Kornelia Szczepaniak – 2 miejsce
Kacper Kruczykowski – 3 miejsce
Wojewódzki Bieg Kaszubski Linia Emilia Boho – 2 miejsce

15

Michał Hinca – 2 miejsce
Krystian Tymiec – 3 miejsce
Powiatowe Czwartki LA Wejherowo eliminacje

12

Mityng lekkoatletyczny Sopot Ewa Bojke – 1 miejsce

7

Kacper Kruczykowski – 2 miejsce
Justyna Horbacz – 3 miejsce
Żukowskie Biegi Przełajowe Weronika Zając – 2 miejsce

7

Konrad Szczepaniak – 3 miejsce
Emilia Boho – 3 miejsce
Michał Hinca – 3 miejsce
Grand Prix Lęborka    Kinga Ranachowska – 1 miejsce

25

Konrad Szczepaniak – 1 miejsce
Dominik Bończyszyn – 2 miejsce
Weronika Zając – 1 miejsce
Emilia Boho  – 3 miejsce
Michał Hinca – 3  miejsce
Bieg Orłów Czarna Dąbrówka Adrianna Konkol – 1 miejsce

8

Konrad Szczepaniak – 1 miejsce
Weronika Zając – 3 miejsce
Michał Hinca – 3  miejsce
5 miejsce w klasyfikacji zespołowej
Powiatowe Czwartki LA Wejherowo eliminacje

12

Grand Prix Lęborka. Podsumowanie    Kinga Ranachowska – 1 miejsce

3

Konrad Szczepaniak – 1 miejsce
Dominik Bończyszyn – 2 miejsce
2 miejsce w klasyfikacji zespołowej
Powiatowe Czwartki lekkoatletyczne Słupsk Weronika Zając – 1 miejsce

7

Michał Hinca – 1 miejsce
Nikola Posacka – 2 miejsce
Nikola Wejer – 3 miejsce
Bieg Święców Sławno Adrianna Konkol – 1 miejsce

18

Konrad Szczepaniak – 1 miejsce
Weronika Zając – 1 miejsce
Emilia Boho  – 2 miejsce
Międzynarodowy Bieg Wenedów Koszalin Konrad Szczepaniak – 1 miejsce

6

Weronika Zając – 1 miejsce
Emilia Boho  – 1 miejsce
Michał Hinca – 1  miejsce
Powiatowe Czwartki LA Wejherowo Eliminacje

12

Bieg Leśny Obliwice Weronika Zając – 2 miejsce

26

Michał Hinca – 1  miejsce
1 miejsce w klasyfikacji zespołowej
Powiatowe Czwartki LA Wejherowo. Podsumowanie Beata Widera skok w dal – 2 miejsce

12

Beata Widera 60 m – 2 miejsce
Michał Szymichowski skok wzwyż -1 m
Michał Szymichowski 60 m -1 m
Mateusz Ciaciak skok w dal –1 miejsce
Szymon Nowak skok w dal – 3 miejsce
Weronika Zając 600 m– 1 miejsce
Kornelia Szczepaniak skok wzwyż 1 m
Klaudia Iskra skok wzwyż – 1 miejsce
Nikola Posacka  skok wzwyż 1 miejsce
Marcelina Kirszling  skok wzwyż – 2 m
Nikola Wejer  skok wzwyż – 2 miejsce
Emilia Boho 300 m – 3 miejsce
Kacper Kruczykowski 1000 m – 3m
Kacper Kruczykowski rzpp – 3m
Powiatowe Czwartki lekkoatletyczne Słupsk Weronika Zając 600 m– 1 miejsce

7

Michał Hinca skok w dal – 1 miejsce
Szymon Nowak skok w dal– 1 miejsce
Nikola Wejer skok wzwyż– 2 miejsce
Nikola Posacka skok wzwyż–3 miejsce
Klaudia Iskra skok wzwyż– 3 miejsce
Emilia Boho bieg na 300 m -3 miejsce
Michał Hinca 1000 m – 3 miejsce
Liga Młodzików Chojnice Ewa Bojke skok w dal – 3 miejsce

1

Mityng LA Postomino Weronika Zając 600 m– 1 miejsce

4

Michał Hinca skok w dal – 2 miejsce
Michał Hinca 1000 m – 3 miejsce
Ewa Bojke skok w dal – 3 miejsce
Beata Widera rzpp – 3 miejsce
Wojewódzka Olimpiada LA Dysk Pomorski Cetniewo Ewa Bojke skok w dal – 2 miejsce

6

Michał Hinca skok w dal – 3 miejsce
Ogólnopolski Finał Czwartków LA Łódź Weronika Zając 600 m– 7 miejsce

9

Bieg XII Mostów Sławno Konrad Szczepaniak – 1 miejsce

8

Michał Hinca – 1 miejsce
Adrianna Konkol – 2 miejsce
Emilia Boho – 2 miejsce
Kinga Ranachowska – 3 miejsce
Bieg Szlakiem Zwiniętych Torów Rowy Adrianna Konkol – 1 miejsce

8

Weronika Zając – 1 miejsce
Michał Hinca – 2 miejsce
Krystian Tymiec – 3 miejsce
Mityng Wakacyjny Białogard  Ewa Bojke – 2 miejsce
Mityng Ogólnopolski Chojnice  Weronika Zając – 2 miejsce
Mityng Ogólnopolski Słupsk Weronika Zając – 1 miejsce
Czwartki Lekkoatletyczne Postomino Michał Szymichowski – 2 miejsce 60 m

8

Emilia Boho – 1 miejsce 300 m
Klaudia Iskra – 1 miejsce skok wzwyż
Nikola Wejer – 1 miejsce skok wzwyż
Nikola Posacka 2 miejsce skok wzwyż
Emilia Boho – 2 miejsce skok wzwyż
Szymon Nowak – 1 miejsce skok w dal
Bieg Pod Dębem Damnica Maria Gajda – 1 miejsce

4

Weronika Zając – 1 miejsce
Konrad Szczepaniak – 1 miejsce
Dominik Bończyszyn – 2 miejsce
Czwartki Lekkoatletyczne Wejherowo kwalifikacje
Cross Festiwal Studzience/Bytów Weronika Zając – 2 miejsce

7

Czwartki Lekkoatletyczne Słupsk Michał Szymichowski – 1 miejsce 60 m

8

Emilia Boho – 1 miejsce skok wzwyż
Nikola Wejer – 1 miejsce skok wzwyż
Nikola Posacka – 2 miejsce skok wzwyż
Klaudia Iskra – 2 miejsce skok wzwyż
Konrad Szczepaniak 1 miejsce 1000 m
Patryk Karpus – 2 miejsce 1000 m
Cross Festiwal Pomysk Wielki/Bytów Weronika Zając – 3 miejsce

6

Czwartki Lekkoatletyczne Słupsk Szymon Nowak – 1 miejsce skok w dal

8

Michał Szymichowski – 1 miejsce 60 m
Nikola Wejer – 2 miejsce skok wzwyż
Klaudia Iskra – 3 miejsce skok wzwyż
Konrad Szczepaniak 2 miejsce 1000 m
Konrad Szczepaniak – 1 m. skok w dal
Biegi Grand Prix Lęborka Dawid Tymiec – 1 miejsce

30

Emilia Boho – 2 miejsce
Weronika Zając – 2 miejsce
Mistrzostwa powiatu lęborskiego                   w indywidualnym biegu przełajowym Joanna Stawarz – 3 miejsce

10

Weronika Zając – 3 miejsce
Dawid Tymiec – 3 miejsce
Bieg Kociewski Starogard Gdański
Emilia Boho – 2 miejsce              3
Grand Prix Lęborka Bieg Niepodległości Emilia Boho – 2 miejsce

30

Weronika Zając – 2 miejsce
Bieg Niepodległości Kosakowo Konrad Szczepaniak – 1 miejsce

8

Joanna Stawarz – 1 miejsce
Weronika Zając – 2 miejsce
Kinga Ranachowska – 2 miejsce
Dawid Tymiec – 2 miejsce
Ewa Bojke – 2 miejsce
Powiatowe GPBytowa w skoku wzwyż Patryk Karpus – 4 miejsce

3

Bieg Mikołajkowy na powitanie zimy Jarosławiec woj.zachodniopomorskie Emilia Boho – 1 miejsce

8

Weronika Zając – 1 miejsce
Joanna Stawarz – 2 miejsce
Bieg Sylwestrowy Kołczygłowy Konrad Szczepaniak – 4 miejsce

7

Weronika Zając – 4 miejsce

 

IV Bieg Bałtycki Szczenurze:

I miejsce sztafety dziewcząt:

1.Adrianna Konkol

2.Kinga Ranachowska

3.Emilia Boho

4.Marcelina Kirszling

5.Nikola Posacka

6.Kornelia Szczepaniak

III miejsce sztafety chłopców:

1.Błażej Grabowski

2.Konrad Szczepaniak

3.Patryk Karpus

4.Michał Szymichowski

5.Szymon Nowak

6.Kacper Kruczykowski