Grand Prix Lęborka

sobota, 4 listopada 2023 o godzinie 11:00

GP Lęborka. Upalne ostatki

w Aktualności / 19 czerwca 2013 /

Nietypowo, bo w środę o 17.30 rozegrano ostatnie Biegi przełajowe Grand Prix Lęborka. Zawodom towarzyszyła upalna pogoda, która trochę utrudniała rywalizację. W zmaganiach najmłodszych dziewcząt na trzecim miejscu została sklasyfikowana Zuzanna Stelmach. W rówieśniczym biegu chłopców na czwartym miejscu finiszował Błażej Grabowski. Kolejne srebrny medal wybiegała Weronika Zając, która musiała uznać wyższość Renaty Strupińskiej. Nasza reprezentantka zajęła w klasyfikacji końcowej trzecią lokatę. Bieg chłopców klas V-VI na 5 miejscu ukończył Dawid Tymiec. Podobną lokatę w biegu gimnazjalistek zajęła Joanna Stawarz. W zmaganiach gimnazjalistów na czwartym miejscu linię mety przekroczył Cezary Wańdoch. Podsumowanie Biegów GP Lęborka nastąpi 25 czerwca.

Zuzanna Stelmach (z prawej) z pierwszym medalem GP Lęborka.