Grand Prix Lęborka

sobota, 4 listopada 2023 o godzinie 11:00

XII Bieg 12 Mostów. Cztery puchary

w Aktualności / 5 lipca 2014 /

Kolejne sukcesy zanotowali nasi biegacze. Dzięki pomocy finansowej Wójta Gminy Wicko uczestniczyli w XII Biegu 12 Mostów w Sławnie. Po okazały puchar pobiegła Adrianna Konkol, która finiszowała zdecydowanie na pierwszym miejscu w rywalizacji najmłodszych dziewcząt na 300m. Dobry występ zanotował Konrad Szczepaniak, który zajął drugie miejsce w biegu chłopców roczników 2003-2004 na dystansie 400m. Nasz reprezentant na stadionie Sławy wybiegał już 5 pucharów! W biegu na 600m dziewcząt klas V-VI drugą lokatę wywalczyła Weronika Zając, ulegając jedynie Marcie Ligockiej z Nysy. Wśród gimnazjalistów na trzecim miejscu finiszował Michał Hinca. Nasi biegacze zaprezentowali się w nowych koszulkach, które sponsorowała Pizzeria Olivka w Lęborku. Dla Ady start z numerem 13 okazał się bardzo szczęśliwy!