Grand Prix Lęborka

sobota, 4 listopada 2023 o godzinie 11:00

Bieg urodzinowy. Rekord Moniki

w Aktualności / 13 lutego 2016 /

Ponad 4500 uczestników zgromadził bieg główny podczas rozgrywanego w Gdyni Biegu Urodzinowego. To kolejny licznie obsadzony bieg na Skwerze Kościuszki. Bardzo dobrze w tej rywalizacji radziła sobie Monika Stawarz, która wśród ponad 1300 kobiet została sklasyfikowana na 16 miejscu. Nasza zawodniczka poprawiła swój rekord ( obecnie 40:40) gdyńskiej trasy (10km). Swój gdyński debiut zanotowała Izabela Mikuła, która wśród kobiet była 70. Iza po biegu zapewniała, że następnym razem poprawi wynik 46:21. Przed rywalizacją dorosłych odbyły się biegi młodzieżowe. Joanna Stawarz finiszowała na 9 miejscu w kategorii juniorów. Bieg młodzika obejmował aż cztery roczniki. Zuzanna Stelmach wśród rówieśniczek zajęła 4 miejsce. Drugą lokatę w roczniku 2004 wywalczył Marcel Papke.

DSC_0897Marcel i Zuzanna jak zawsze w Gdyni w dobrych nastrojach.