Międzywojewódzkie Mistrzostwa w przełajach. Chełmno

sobota, 7 listopada 2020 o godzinie 11:00

Dysk Pomorski

środa, 21 października 2020 o godzinie 11:00

Bieg Święców. Loteryjne wyniki

w Aktualności / 26 maja 2014 /

Przy dużej frekwencji rozegrano w Sławnie (woj.zachodniopomorskie) Bieg Świeców. Organizatorzy nie stanęli na wysokości zadania bowiem przygotowali wąskie i krótkie trasy. W kilku przypadkach rozstrzygnięcia biegów były loteryjne. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi reprezentanci. Na trzecim miejscu w biegu na 300m finiszował Konrad Szczepaniak i wzbogacił się o kolejny puchar. W rówieśniczym biegu czwarte miejsce wywalczyła Kinga Ranachowska. W biegu na 300m najstarszych dziewcząt szkół podstawowych na drugiej pozycji na mecie zameldowała się Weronika Zając. O dużym pechu może mówić Adrianna Konkol, która na starcie została ostro potraktowana przez rywalki i na dystansie 200m nie zdołała odrobić strat, więc musiała zadowolić się tylko piątym miejscem.

Weronika Zając mimo drugiego miejsca była rozczarowana zawodami w Sławnie.

Weronika Zając mimo zajęcia drugiego miejsca była rozczarowana zawodami w Sławnie.