Grand Prix Lęborka

sobota, 4 listopada 2023 o godzinie 11:00

5 miejsc na podium w Sławnie.

w Aktualności / 7 lipca 2012 /

Po kolejne laury sięgnęli biegacze Ekoludka. Tym razem z powodzeniem startowali w X Biegu 12 Mostów w Sławnie. Pasmo sukcesów rozpoczęła Ada Konkol, która finiszowała na drugim miejscu. W biegu dziewcząt rocznika 2003-2004 na trzecim miejscu linię mety przekroczyła Kinga Ranachowska. Po kolejne zwycięstwo w Sławnie pobiegł jej klasowy kolega Konrad Szczepaniak, który pewnie prowadził od startu do mety. Już piąty puchar ze stadionu Sławy przywiozła Emilia Boho, która zajęła 2 miejsce. Jej bilans startów w Sławnie jest imponujący. Na pięć startów, trzykrotnie triumfowała i dwa razy była tuż za zwyciężczynią. Fantastycznym finiszem po zwycięstwo popisał się Michał Hinca w biegu najstarszych chłopców szkół podstawowych. Tym samym zrewanżował się chłopakom ze Sławna za Mityng w Postominie. Po raz kolejny wśród nagrodzonych na sławieńskim stadionie znalazła się Ewa Bojke, która finiszowała na czwartym miejscu wśród gimnazjalistek. Wszyscy nasi reprezentanci zostali nagrodzeni okazałymi pucharami i pamiątkowymi medalami z okazji jubileuszu Biegu 12 Mostów. Gastronomicznymi akcentami wyjazdu była karkówka i bigos.